Головна » 2019 » Липень » 12 » Практична складова зустрічі з Турецькою делигацією
12:28 PM
Практична складова зустрічі з Турецькою делигацією

Візит турецьких фахівців на Україну проходить у рамках виконання угоди про співробітництво у галузі лісового господарства між Урядами країн.  Разом з представниками Держлісагентства делегацію супроводжували представники ДСЛП «Харківлісозахист».

Директор ДП «Балаклійський лісгосп» Віктор Оробей  ознайомив делегацію з географічними та кліматичними особливостями району, специфікою й умовами роботи підприємства: лісовідновлення, проведення комплексу санітарно-оздоровчих заходів, використання лісових ресурсів та фінансування підприємств.

Практична складова зустрічі відбувалась у лісових масивах Андріївського лісництва, в урочищі Сухолиманська дача кварталах 12 та 16. 

З лісопатологічною ситуацією на підприємстві ознайомив головний лісничий Вакуленко Сергій. Він повідомив, що моніторинг експериментальних ділянок проводиться за допомогою встановлених феромонних пасток. Вилучений вміст пасток систематично аналізується лісозахисним підприємством, на підставі чого лісгосп отримує відповідні рекомендації щодо проведення лісогосподарських заходів.

Переглядів: 153 | Додав: esc2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar