Головна » 2018 » Квітень » 13 » Виготовлення та розвішування штучних гніздівль для птахів в насадженнях Норцівського лісництва.
8:03 AM
Виготовлення та розвішування штучних гніздівль для птахів в насадженнях Норцівського лісництва.

Птахи – окраса нашого життя. Саме вони зачаровують своїм співом , поведінкою та надають природі неповторного колориту. Роль птахів , як знищувачів шкідливих комах відома здавна, а їх здатність концентруватися в місцях масового розмноження комах, які можуть призводити до масового всихання деревостанів робить птахів важливим біологічним фактором, що впливає на зменшення чисельності шкідників.

    Працівниками Державної лісової охорони Норцівського лісництва (Нікітін Юрій Іванович – лісничий, Дворник Євген Олександрович та Боярчук Сергій Юрійович старші майстри лісу, Походенко Віталій Борисович майстер лісу) під керівництвом Заступника директора Державного підприємства «Балаклійське лісове господарство» Корнієнка Володимира Володимирорвича було проведено біотехнічні заходи з виготовлення та розвішування штучних гніздівль для птахів на площі 10 га з розрахунку 5 шт. на 1 га. Ці заходи були проведені на околицях села Залиман Балаклійського району де зафіксовано найбільше шкідників хвойних насаджень Норцівського лісництва.

 

Відділ лісового господарства, охорони та захисту лісу

ДП «Балаклійський лісгосп»

Переглядів: 208 | Додав: esc2 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar